لباس های نخی ، پنبه ای و کتانی با رنگ روشن و گشاد بهترین انتخاب برای فصل گرما هستند. پوشیدن لباس تنگ و پلاستیکی در خوابگاه دخترانه دانشجویی  در فصل تابستان فرد را در معرض انواع بیماری‌های میکروبی و قارچی قرار می‌دهد، به خصوص کودکان و افراد مسن را که پوست حساسی دارند.

با پوشیدن لباس مناسب و گشاد از جنس کتان و پنبه، استفاده از کلاه، چتر و عینک آفتابی استاندارد، مصرف آب به میزان مورد نیاز بدن و اجتناب از قرار گرفتن در برابر نور خورشید می‌توان ازگرمازدگی و آفتاب سوختگی در فصل تابستان جلوگیری کرد.

در خوابگاه دخترانه دانشجویی  آب قدرت زيادی برای تخليه انرژی منفی دارد !

هر چی ميزان آب بيشتر، تخليه منفی ها بيشتر است رفتن به طبيعت، آفتابگيری و خوابيدن روی خاک به تخليه انرژی منفی شما مي‌كند.

چرا استیوجابز و زاکربرگ همیشه لباس‌شان ثابت است؟!

زاکربرگ در یک برنامه پرسش و پاسخ به این سوال که آیا تی‌شرت دیگری ندارد و چرا یک تی‌شرت را در بسیاری از مراسم‌ها به تن می‌کند، چنین پاسخ می‌دهد:

این کارها وقت گیر است و انرژی می‌برد. این‌که چه لباسی بپوشم یا برای صبحانه چه تهیه کنم انرژی آدم را می‌گیرد؛ ما مشغول مدیریت یک شبکه بزرگ بین المللی (فیسبوک) هستیم و تلاش داریم هدف خود را که عضویت هر چه بیشتر مردم جهان در این شبکه است، محقق کنیم، من چندین تی شرت دارم اما با یک رنگ واحد!!!

استیو جابز نیز همیشه یک لباس واحد مشکی به تن داشت و همیشه شلوار جین می پوشید، شاید این رفتارم الگو پذیری از جابز باشد.

زاکربرگ یک مدیر جوان و خلاق است و سبک زندگی خاصی دارد، او بر خلاف ثروت چند میلیاردی‌اش که او را به عنوان یکی از جوان‌ترین ثروتمندان دنیا مطرح کرده است، زندگی ساده ای دارد.

ازدواج زاکربرگ که مدیر عامل بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی جهان و یکی از ثروتمندان جهان است به رغم ازدواج‌های پر زرق و برق و پرخرج برخی از “سلبریتی‌ها” یا شاهزاده‌ها که شاید بسیار کمتر از زاکربرگ ثروت دارند، به سادگی برگزار شد و عروس و داماد مراسمی ساده برگزار کردند. خوابگاه دخترانه دانشجویی

شاید زاکربرگ را بتوان در سبک زندگی و پوشش با استیو جایز مدیرعامل سابق کمپانی اپل مقایسه کرد، جابز یکی از الگوهای رفتاری و مدیرانی است که قطعا زاکربرگ از او برای زندگی و ایده مدیریت خود الهام گرفته است.

جابز را همه با لباس تی‌شرت مشکی یقه سه سانت که از سال 1997 همواره بر تن داشت می‌شناسند؛ به نظر می رسد زاکربرگ نیز می‌خواهد راه جابز را در ساده‌زیستی و عدم توجه به ظواهر و پوشش طی کند.

جابز خود در خاطراتش گفته بود الگوی نوع پوشش ساده خود و کارمندان شرکت اپل را از شرکت سونی در ژاپن گرفته است، جابز در دهه 1980 سفری به ژاپن داشت و از کمپانی مشهور سونی بازدید کرده بود.

در آنجا چیزی که توجه جابز را جلب کرده بود لباس یونیفرم گونه و یکسان کارمندان سونی بود، جابز دلیل این نوع پوشش یکسان و ساده را از آکیو موریتا مدیر سونی می‌پرسد و مدیر سونی در پاسخ می گوید: بعد از جنگ جهانی دوم، ژاپنی‌ها لباس‌های زیادی نداشتند (احتمالا به دلیل فقر گسترده اقتصادی) و به همین خاطر شرکت‌ها به کارگران خود چیزی می‌دادند که به تن کنند.

به این ترتیب در طول سال‌ها پوشیدن یونیفرم به یک سبک تبدیل شد، روشی برای پیوند زدن کارمندان به هم.

خوابگاه دخترانه دانشجویی

این‌گونه یکی از دغدغه‌های کارمندان برای انتخاب نوع پوشش نیز رفع شد و کارمندان انرژی خود رابه جای صرف در انتخاب نوع پوشش و ظواهر روی کار متمرکز می‌کنند!!